Par mums

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes mēbeles no Latvijas un ārvalstu ražotājiem par izdevīgām cenām. Mūsu lielāko sortimenta daļu veido guļamistabas mēbeles. Uzņēmuma darbības laikā esam izveidojuši labu sadarbību ar daudziem vadošajiem mēbeļu ražotājiem un to pārstāvjiem. Šīs sadarbības rezultātā daudzas mēbeles varam piedāvāt par vislabākajām cenām Latvijā. Labas mēbeles nozīmē kvalitatīvus izejmateriālus, rūpīgi izstrādātu praktisku dizainu un teicamu mēbeļu ražošanas meistaru darbu.

Lielākā daļa mūsu piedāvājumā esošo mēbeļu gatavotas no dabīgajiem kokmateriāliem – priedes koka, bērza, melnalkšņa, ozolkoka. Sortimentā arī mēbeles no lamināta, kokskaidu plātnēm, saplākšņa u.c. Apdarei izmantots tekstils (mēbeļu audumi), metāls, plastikas materiāli, plātņu materiāli, videi draudzīgas krāsas un augstas kvalitātes furnitūra no labākajiem furnitūras ražotājiem.

Mūsdienīgas mēbeles ir viegli un vienkārši montējamas, tās ir ilgmūžīgas, ar labas kvalitātes furnitūru, veidotas no videi un cilvēkiem nekaitīgiem apdares materiāliem. Attiecībā uz montāžu tas nozīmē, ka praktiski ikvienu mēbeli iespējams salikt paša spēkiem, ievērojot klāt pievienoto instrukciju. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī mēbeļu salikšanas pakalpojumu.

Mēbeles ir vienkārši kopjamas, drošas lietošanā, funkcionālas un stabilas. Izvēloties sadarbības partnerus, mums svarīgi, lai visā konkrētā izstrādājuma izgatavošanas laikā tiktu ievēroti labas ražošanas prakses nosacījumi.
Saskaņā ar spēkā esošo Latvijas un Eiropas Savienības likumdošanu, visām mēbelēm ir divu gadu garantija. Tā ir spēkā gadījumos, ja pie bojājumiem vai citām problēmām vainojams ražotājs. Tāpat saskaņā ar likumdošanu mēbeles iespējams atgriezt atpakaļ 14 kalendāro dienu laikā kopš pirkuma veikšanas.