Piegāde

Katrai mēbelei ir atšķirīgs piegādes laiks, kas norādīts preces aprakstā, ja iespējams preču piegādes termiņi tiek saīsināti. Lielākajā daļā gadījumu piegāde tiek veikta klientam ērtā laikā.

  • Visas mēbeles Rīgā tiek piegādātas bez maksas līdz kāpņu telpai vai privātmājai (līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu).
  • Mēbeļu piegādi mēs veicam tikai ar savu specializēto transportu — mēs uzglabājam un uzņemamies atbildību par Jūsu mēbelēm, līdz tas droši sasniedz Jūsu mājas.
  • Jums ir iespēja arī pašiem izņemt no mūsu noliktavas Rīgā.
  • Par papildus samaksu mēs varam piedāvāt Jums mēbeļu uznešanu vai ienešanu, neatkarīgi no stāvu daudzuma un mēbeļu apjoma (ja iespējams).

Par mēbeļu piegādi,mēs vienmēr 1 dienu iepriekš informējam telefoniski, lai vienotos par piegādes laikiem.
Parasti mēbeles tiek piegādātas izjauktā veidā. Visas ir oriģinālajos iepakojumos, kuriem klāt nāk montāžas instrukcija un visa nepieciešamā furnitūra, lai saliktu mēbeli.
Mēbeļu piegādes laikus Jūs varat apskatīties preces aprakstā — tur vienmēr būs norādīts vidējais piegādes laiks darba dienās. Piegādes laiks sāk darboties no brīža, kad konsultants ir Jūs sazvanījis un apstiprinājis Jūsu pasūtījumu. (E-pastā un SMS formā arī atnākot informācijai par pasūtījuma apstiprināšanu). Pieņemot preces, pārbaudiet preču stāvokli un parakstiet pieņemšanas dokumentu — pavadzīmi. Gadījumā, ja preces pieņemšanas laikā esat pamanījuši preces bojājumu vai defektu vai arī komplektāciju neatbilstību pasūtītajam, noteikti pārbaudiet pavadzīmi. Ja neatbilstību vai preces defektu pamanījāt vēlāk, noteikti zvaniet uz tālruņa numuru +371 28870274 vai rakstiet mums uz e-pastu info@tikaimebeles.lv.
Ja izvēlaties veikt apmaksu ar skaidru naudu, tad būtu vēlams sagatavot precīzu naudas summu.